S-a mărit parcul auto de la Auto Sima

0
596

În această perioadă cresc cererile pentru achiziționarea de mașini, astfel că Auto Sima vine în ajutorul cumpărătorilor cu avantaje și oportunități. Mai multe detalii găsiți pe site-ul https://autosima.ro/.

Alte mașini au ajuns în parcul auto la Auto Sima:

  • Smart Fortwo la 1.890 Euro https://autosima.ro/smart-fortwo.html
  • Renault Modus la 1.990 Euro https://autosima.ro/renault-modus.html
  • Mitsubishi Colt la 2.190 Euro https://autosima.ro/mitsubishi-colt.html
  • Mazda 3 la 2.990 Euro https://autosima.ro/mazda-3.html
  • Citroen C4 Picasso la 3.890 Euro https://autosima.ro/citroen-c4-picasso.html
  • Opel Astra la 3.990 Euro https://autosima.ro/opel-astra.html
  • Renault Laguna la 3.990 Euro https://autosima.ro/renault-laguna.html
  • Fiat Doblo la 3.990 Euro https://autosima.ro/fiat-doblo.html
  • Fiat Scudo la 4.490 Euro https://autosima.ro/fiat-scudo.html
  • SsangYong Rexton la 4.990 Euro https://autosima.ro/ssangyong-rexton.html
  • Mercedes-Benz ML 280 la 7.690 Euro https://autosima.ro/mercedes-benz-ml-280.html
  • Skoda Octavia Scout la 8.490 euro https://autosima.ro/skoda-octavia-scout.html
  • Volkswagen Passat la 9.990 Euro https://autosima.ro/volkswagen-passat.html
  • Mazda 6 MK3 la 12.290 Euro https://autosima.ro/mazda-6-mk3.html
  • Nissan Cabstar la 13.990 Euro https://autosima.ro/nissan-cabstar.html
  • Mercedes-Benz S 320 la 15.990 Euro https://autosima.ro/mercedes-benz-s-320.html
  • BMW Seria 5 la 17.690 Euro https://autosima.ro/bmw-seria-5.html
  • Jeep Grand Cherokee 3.0 la 24.990 euro https://autosima.ro/jeep-grand-cherokee-3-0.html
  • Jeep Compass la 27.290 Euro https://autosima.ro/jeep-compass.html
  • Maserati Levante la 59.488 Euro https://autosima.ro/maserati-levante.html

Auto Sima oferă posibilitatea clienților de a opta pentru Buy-Back, un pachet complet de servicii dedicate mașinilor rulate. Cu ajutorul acestor facilități vă puteți achiziționa un autoturism nou sau unul rulat lăsând ca avans autoturismul vechi. Evaluarea tehnică a autoturismului este efectuată în incinta service-ului Auto Sima. În urma evaluării tehnice se va face o evaluarea financiară a mașinii de către consilierii de la Auto Rulate.

Auto Sima se ocupă de 25 de ani de vânzarea de mașini. Dacă dorești să-ți achiziționezi o mașină, nouă sau rulată, la ei ai șansa să ai acces la o ofertă diversificată și bogată, în materie de mașini. Consilierii de vânzări îți vor oferi exact mașina pe care o cauți, la un preț avantajos.

Auto Sima Focșani face parte din grupul Sima și este reparator agreat al mărcilor Dacia și Renault și partener Automeister, service pentru toate mărcile auto. Service-ul de mecanică are o suprafaţă construită de 550 mp, fiind utilat cu 8 elevatoare precum şi staţie ITP omologata RAR. Socieatea dispune de asemenea de atelier de tinichigerie si vopsitorie la standarde, fiind partener Standox. Auto Sima Focșani a fost înfiinţată în anul 1994.

 

RECLAMĂnormedia.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here