Auto Sima oferă posibilitatea clienților de a opta pentru Buy-Back, un pachet complet de servicii dedicate mașinilor rulate. Cu ajutorul acestor facilități vă puteți achiziționa un autoturism nou sau unul rulat lăsând ca avans autoturismul vechi. Evaluarea tehnică a autoturismului este efectuată în incinta service-ului Auto Sima. În urma evaluării tehnice se va face o evaluarea financiară a mașinii de către consilierii de la Auto Rulate.

Auto Sima se ocupă de 25 de ani de vânzarea de mașini. Dacă dorești să-ți achiziționezi o mașină, nouă sau rulată, la ei ai șansa să ai acces la o ofertă diversificată și bogată, în materie de mașini. Consilierii de vânzări îți vor oferi exact mașina pe care o cauți, la un preț avantajos.

Servicii All-inclusive pentru mașini rulate. Auto Sima oferă de asemenea un pachet complet de servicii dedicate mașinilor rulate

– evaluare gratuită.

– soluţii de finanţare direct din showroom.

– garanție acordată conform normelor în vigoare.

– service complet şi cosmetică auto.

– posibilitate buy-back / trade-in.

– expunere și prezentare spre vânzare autoturisme în sistem custodie.

– un parc cu o mare varietate de mașini testate și verificate de personal specializat.

Auto Sima pune la dispozitie o ofertă avantajoasă de finanțare pentru mașini rulate:

– creditare rapidă direct din showroom.

– perioada creditare: minim 6 luni – maxim 60 luni.

– rata fixă în lei.

– avans începand de la 0%.

Poți merge cu mașina veche și să lași un avans pentru o mașină nouă. Mai ai posibilitatea ca cei de la Sima să te ajuta să vinzi mai ușor o mașină.

În momentul de față, Auto Sima are la dispoziție o gamă variată de mașini rulate:

  • Smart Fortwo la 1890 euro – https://autosima.ro/smart-fortwo.html
  • Renault Modus la 1990 euro – https://autosima.ro/renault-modus.html
  • Mitsubishi Colt la 2190 euro – https://autosima.ro/mitsubishi-colt.html
  • Lexus Seria RX RX300 la 3390 euro – https://autosima.ro/lexus-seria-rx-rx300.html
  • Citroen C4 Picasso la 3890 euro – https://autosima.ro/citroen-c4-picasso.html
  • Fiat Scudo la 4490 euro – https://autosima.ro/fiat-scudo.html
  • Renault Megane III la 4490 euro – https://autosima.ro/renault-megane-iii.html
  • SsangYong Rexton la 4990 euro – https://autosima.ro/ssangyong-rexton.html
  • Skoda Octavia Scout la 8490 euro – https://autosima.ro/skoda-octavia-scout.html
  • Dacia Duster la  8990 euro – https://autosima.ro/dacia-duster.html
  • Renault Megane IV la 9990 euro – https://autosima.ro/renault-megane-iv.html
  • Mazda 6 MK3 la 12490 euro – https://autosima.ro/mazda-6-mk3.html
  • Opel Combo E la 12690 euro – https://autosima.ro/opel-combo-e.html
  • Nissan Cabstar la 13990 euro – https://autosima.ro/nissan-cabstar.html
  • Mercedes-Benz S 320 la 15990 euro – https://autosima.ro/mercedes-benz-s-320.html
  • Jeep Compass la 27290 euro – https://autosima.ro/jeep-compass.html
  • Jeep Grand Cherokee V la 44982 euro – https://autosima.ro/jeep-grand-cherokee-v.html
  • Maserati Levante la 59488 euro – https://autosima.ro/maserati-levante.html

Auto Sima Focșani face parte din grupul Sima și este reparator agreat al mărcilor Dacia și Renault și partener Automeister, service pentru toate mărcile auto. Service-ul de mecanică are o suprafaţă construită de 550 mp, fiind utilat cu 8 elevatoare precum şi staţie ITP omologata RAR. Socieatea dispune de asemenea de atelier de tinichigerie si vopsitorie la standarde, fiind partener Standox. Auto Sima Focșani a fost înfiinţată în anul 1994.

 

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here